Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy Iphone...

Samsung Galaxy S3 vagy Iphone 4S 16gb?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, melyiket erdemes megvenni, es miert?

2013. szept. 5. 16:22
 1/6 anonim válasza:
0%
Szerintem, samsungot vegyél, mert (nem vagyok ugyan egy tach zseni :) nekem az a tapasztalatom hogy az iphone nagyon hamar tönkre megy. Sok ismerősömnek volt hogy egyszer leejtette és nem tudta utána használni. Viszont, ha te tudod magadról hogy vigyázol rá akkor...
2013. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4S-em van és soha nem sikerült még megakasztani, bekapcsolási idő <30 mp, a kamera minősége kiváló. Az S3 ugyan jó telefon, de az Android rendszer az, ami miatt eltántorítanálak tőle. Hiába erős proci, nem fog olyan akadásmentesen futni mint egy 4S. Ráadásul míg abba kell venned egy memóriakártyát, ami 16Gb vagy több esetén elég drága, az iPhone-ban megvan már alapból az a memóriamennyiség. Szóval összességében az iPhone-t ajánlom de ha Android párti vagy, vagy zavarnak az Apple által adott kötelezettségek (pl iTunes) akkor az S3-at vedd.
2013. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem is az android rendszer az, ami miatt nem egyertelmu, hogy melyike valasszam.. Az androidom egyfolytaban lefagy, es nem fut jol. A iphone viszont megakaszthatatlannak latszik, es meg a toresre is azt mondom, hogy a baratnom a lepcso tetejerol ejtette le, semmi repedes, semmi hiba. Mindenhonnan leesett, semmi baja nem lett. Kapott egy s3at es az elso leejtesnel betort..
2013. szept. 6. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Annyit tennék hozzá, hogy az S3-nak ugye lényegesen nagyobb a kijelzője, ami jobb élvezhetőséget biztosít de kényelmetlenebb zsebben hordva.. Iphone-ra több alkalmazás létezik de több a fizetős, bár ez kerülhető iHelper-rel vagy Jailbreakkel... És még sorolhatnám. Remélem segítettem ezzel, mindkettő jó telefon, láthatod hogy a te igényeid szeint kell döntened.
2013. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
én a samsungot ajánlanám ugyan én az iphone 4 ről tudom, hogy egy csomószor megakad netezés közben, meg lassú is.
2013. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
másfél éve van iPhone 4-em, és még egyszer nem fagyott le, nem akadozott!! :))
2013. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!