Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem megy az wifi tehteri...

Miert nem megy az wifi tehtering, internet megosztas a telefonomon? Gal

Figyelt kérdés

Van egy Samsung galaxy gio-m (gt s5660), amelyet nemreg kartyafuggetlenitettem es rootoltak is, hogy mukodjon benne a vodafonos kartyam. Azutan nem ment rajta a 3gs internet, hiaba kapcsoltam be az adatforgalmat. Visszavittem, valamit csinaltak neki, ekkor ment, folul meg is jelent a 3g-t mutato kis ikon. Most az a problemam hogy meg akarom osztani a netet wifin, hogy tudjak laptopon netezni, bekapcsolom, beallitom, csatlakozik is, mert laptopnal kiirja hogy csatlakoztatva de mgsem megy az internet, semmi nem jon be. Kartyafuggetlenites es rootolas elott siman bekapcsolam es volt netem a laptopon ugyhogy nem a laptop a hibas?

Valaki tudja mit kellene tennem, mit lehet allitani es hol, nagyon surgos :(



2013. szept. 10. 19:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!