Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az lg...

Mi a véleményetek az lg optimus 4x hd-ról?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elvileg melegedik [de minden okosteló...]

2013. szept. 10. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hallottam, hogy néha elég sokszor akadozik, sajnos ilyen a 4.0 ICS operációs rendszer, de állítólag hamarosan már gyárilag frissíteni fogják 4.1 JB-re, ami megszűnteti a hibát! Viszont itt, GYIK-en írta egy srác, hogy nekik otthon 3 is van, és semmi probléma velük!

Nekem is ez a telefon az álmom, én kockáztatok, és mindenképpen ilyet veszek majd, garanciával megéri!

2013. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja, és állítólag tudásához és gyorsaságához képest kicsi az akksi kapacitása, így naponta kell tölteni, de szerintem normális használat mellett ez minden okostelefonnal így van! :)
2013. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Thx válaszokat :D


Régi htc-met is gyakran kellet tölteni szal nem újdonság sőt nem is értem sok ember miért van kiadva ha meghallja hogy 1 napot bír a teló.


Valahol azt néztem hogy elvileg már lehet frissíteni de pc-vel, de lg-s cuccal szal sztem nem jár miatta gari vesztés


agyba dugós headsettéről tudsz valamit hogy jól szól-e vagy nem?

2013. szept. 12. 12:13
 4/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, headset-ekhez nem értek! :)
2013. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én pedig jól megszívtam... telenor levette a telefont :S
2013. szept. 13. 20:38
 6/18 anonim ***** válasza:
Én kártyafüggetlenül veszek majd! Most még 64ezernél kezdődik, de Januárra tuti lemegy 60 alá, és akkor lecsapok rá! :D
2013. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amúgy nem lehet esetleg, hogy csak az akció reklámjából vette le, de továbbra is kapható?
2013. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Úgy vettem volna hogy fizetek 5-6ezret a boltba azután pedig 8-9e havonta.

Annyi pénzem nincs hogy függetlenbe vegyem meg sajnos

2013. szept. 14. 13:22
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem! Nem lehet, hogy csak az akció reklámjából került ki, de ugyanúgy kapható továbbra is a telenornál, csak pár ezressel drágábban?
2013. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
limitált kifutó széria szerintem még 1-2 helyen kaphatsz de nem soká elfogy az is és vége
2013. szept. 14. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!