Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az lg...

Mi a véleményetek az lg optimus 4x hd-ról?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elvileg melegedik [de minden okosteló...]

2013. szept. 10. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát aki arra várt hogy lemenjen az ára az most foghatja a fejét... Ugyanis rájöttek hogy ez egy jó telefon... 80ezer az alja magyar menüsen tartozékokkal... 1 helyen kapható még 63.000-ért de ott már 1 hónapja nem tudják hogy mikor lesz raktáron.
2013. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Valami +még mondanátok hiba terén? vagy ami nektek nem tetszik a telóban?
2013. szept. 21. 00:09
 13/18 anonim ***** válasza:
Talán annyi hogy az elég vékony kiadás miatt kicsit jobban melegszik, de amugy szerintem egy tökéletes választás ez a tlefon
2013. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nah ma megvettem a telót :D

Htc után kicsit fura de kezdek hozzá szokni... néha viszont beszaggat idk miért :S pl zene megy és vmivel szórakozok a háttérben


Alap naptár x számoló gép elég bénán néz ki sztem xD

Kijelző viszont nagyon szép, zene és jól szól rajta

4.1.2 szoftver van rajta ez a legújabb? (ha nem megéri frissíteni?)

2013. szept. 21. 15:20
 15/18 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok! Nem a legújabb! 2012 második felében jelent meg az Android 4.2 és 4.3 verziója, mindkettő szintén Jelly Bean néven, sőt, most szeptember 9.-én mutatták be a legújabbat (4.4 KitKat), szóval már az is bármikor megjelenhet!

Nem tudom, hogy az LG-nél mennyire ajánlott a frissítés, de a Samsungok pont a frissítés után hajlamosak a szoftverhibára, más telefonoknál ilyen nincs, viszont ott meg az lehetséges, hogy a jobb rendszer nagyon megterheli a telefont, ezért akadozik néha!

Amúgy nagyon jót vettél, ez a teló ár-érték arányban az egyik legjobb, én januárban fogom megvenni, addigra jön össze rá a pénz!

2013. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, hol, mennyiért vetted?
2013. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Telenornál (vissza tették az akciót 6ezret fizettem és két éven át 8e lesz a teló számla)


Viszont kijelző nem csak extrém használatnál melegszik volt h halál gagyi játékkal játszottam és kezdett melegedni

(régen sensation xe-m csak akkor megelegedett ha ilyen rohadt nagy játékkal játszottam)

2013. szept. 22. 19:01
 18/18 A kérdező kommentje:
jah + telón rámentem szoftverfrissítésre de azt íjra hogy legújabb van rajta
2013. szept. 22. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!