Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone hangszóró probléma?...

IPhone hangszóró probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon gyengén hallottam azt akivel telefonáltam (direkt nem halkat írok, mert inkább nem volt olyan erőteljes tiszta hang, és nem csak egyszerűen halk volt). Elkezdtem nézni szervizeket, hogy mennyiért cserélik, aztán pedig rákerestem hátha van valami itthoni megoldás, mert gyorsan kellett és nem lett volna időm szervizbe rohangálni. Végül azt találtam ami működött is, hogy belefújtam a hangszóróba, ezt követően felhívtam valakit és újra normálisan működött. Érdemes ennek ellenére elvinni szervibe vagy majd ha újból jelentkezik a probléma? (Bár nagyon remélem soha többé nem lesz ilyen gond)

2013. szept. 11. 16:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!