Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha fizetem a mobil részleteit,...

Ha fizetem a mobil részleteit, de az előfizetést nem fizetik, akkor is letiltják IMEI szerint a telefont?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy egyik ismerősöm vett részletre, új előfizetéssel egy telefont. Hirtelen nem jó helyzetbe került és nem nagyon tudja fizetni. Ha én úgy átveszem tőle, hogy fizetem a részleteket a telóra, de nem tudom, hogy az előfizetést mennyire fogja fizetni, akkor is letilthatják külön a mobilt IMEI szám szerint, ha csak az előfizetés nincs fizetve?

2013. szept. 11. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Attol fugg melyik szolgaltato. A vodafone pl. nem tiltja le a telefonokat,csak az iphone-t , a tmobile mar 2 be nem fizetett szamla utan tiltja a telefont is , a telenor passz.. Egy ideig nem tiltottak,de ugy hallottam ok is elkezdtek mar.
2013. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jah igen, T-mobile. De ez azért érdekes, lehet hogy abban a tekintetben hogy minden egyes forintot beszedjenek van értelme, de ha a telefon van fizetve, akkor nem értem miért tiltják le pár elmaradt tarifa csekk miatt... Ha van két tucat csekk akkor más már a helyzet.
2013. szept. 12. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!