Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem szól az Xperia Sp...

Miért nem szól az Xperia Sp telefon hangszórója?

Figyelt kérdés

Nem ejtettem le meg semmi ilyesmi, csak egyszerűen nem szól..

mikor hívna akkor cseng, de ha médiában vagyok, zene,videó-nál nem szól.

Miért van ez? Újratelepítettem de ugyan ilyen.

Szoftveres probléma?

Van még rá garancia megjavítják?



2013. szept. 11. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert be van kapcsolva az automatikus csatlakozás ;) dugd be a fülest majd húzd ki és jó lesz! ;)
2013. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is ez a probléma áll fent és az se használ h ha a headsetet be és ki ragom. Mégcsak nem is érzékeli a headsetet. Neked meg oldódott már a probléma és ha igen akkor hogy ??
2014. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a problémám egy Sony xperia L-nél, ha bedugom a fulhalgatót akkor ott jól hallom viszont ha kihuzom akkor csak a hívásra szolgáló hangszóróból cincog valami.
2014. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azóta megoldodótt. nem tudom hogyan de jó volt.. máig :D

ma is elkezdte.

2014. ápr. 20. 07:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként fülhallgatóval jó, de ha kihúzom akkor ugyanúgy nem szól mint előtte
2014. ápr. 20. 07:34
 6/7 anonim válasza:
nekem is ez a problémám,sikerült megjavítani? ha igen hogyan?
2014. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kovács Miki válasza:
Nekem is SP-m van ugyanez volt a baja , én azzal próbálkoztam hogy YouTube-on indítottam egy videoklipet közben ki be húzogattam a fülest kb a 10-12. húzásnál láttam hogy magától le ált a klipp és akkor már jó volt a hang is !
2015. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!