Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 610 vagy vodafone...

Robi1027 kérdése:

Nokia lumia 610 vagy vodafone smart mini?

Figyelt kérdés

csak ez a 2 telefon lehet mert max 20.000-t szánok rá és ebben az árban ezt a 2-t találtam. vélemények a telefonokról?

(nem akarok olyan kommentetket hogy "okostelefont csak drágábban érdemes venni" meg ehez hasonlok...)


köszönöm



2013. szept. 12. 17:54
 1/7 b95 ***** válasza:
100%

a lumia 610 nagyságrendekkel stabilabb, gyorsabb és ezerszer jobban használható.

WP 7-re kevesebb alkalmazás érhető el, mint androidra, de ez ennél az árkategóriánál kb. mindegy, mivel egy csomó androidos alkalmazáshoz (főleg játékokhoz) amúgy is gyenge a Smart Mini hardvere.

2013. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lumia, evidens. Ilyen vodafone smart mini meg telenor one touch meg one touch minit (blabla) hanyagold, mert mind gány sz*r.


Senki sem vette őket (értelemszerűen), azt berakták rájuk a hülye nevüket reklámcélból és most megint megpróbálják rásózni az emberekre. Meg ne vedd! :D


Lumia milliószor jobb...

2013. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó válaszokat és a 2 rendszeröl mit gondoltok?
2013. szept. 13. 12:08
 4/7 A kérdező kommentje:
még sony xperia tipo-t ajánlották nekem arol vélemények?
2013. szept. 13. 12:14
 5/7 anonim válasza:
18%
Nekem van mindkettő, és egyértelmű, hogy a Smart mini...attól hogy valami olcsó, még nem biztos, hogy sz@r is.
2013. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyértelműen a nokia! ezerszer jobb! és lehet hogy van olcsó telefon ami jó, de a smart mini pont nem azok közé tartozik!:)
2013. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Üdv, szerintem a nokia lumia 610 bőven 25k felett van.Tehát saját tapasztalatból mondom hogy a smart mini AZ EGY JÓ TELEFON.Ugyan ugy van rajta wifi,internet google, google chrome minden az internet elég gyors,(Wifi-vel 45méterre voltam a routertöl és mire be hozta a play áruházat 5mp , egy vidit youtubon 6-7mp,) Tehát gyors mobil internetel pedig nagyjábol minden 4-3 másodperc persze adatforgalomtól függően, sose fagy,szaggat, nem vette mészre semmilyen képernyő vibrációt. A kamerája 2mp-ét nyom nem tul nagy de amire kell arra jó.És amugyis Android 4.1-es Jelly Bean fut rajta 1ghz-és procival ki egészitve.fuu most nem tudom hogy hány gigáig bövithetö asszem 16 de lehet hogy 32 nem tudom. átlagos sebbeséggel szed és tölt fel. ÉN AZT MONDOM A LUMIA NEM ÉR ANNYIT MINT AMMENYIT KÉRNEK ÉRTE(a 610-nél még föleg nem de ha 920-rol beszélünk az más de az 50k+ tehát mindenféle kép a smart minit ajánlom
2013. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!