Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is van, hogy beszél...

Másnak is van, hogy beszél valakivel telefonon, és egyszer csak lerakja a hívást?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy a telefonom a hibás, mert más telefonjával telefonálva is tapasztaltam. Beszélek valakivel, és egyszerűen megszakad, és lerakja.

És akkor mindig vissza hívnak, hogy miért raktad le? és mondom, hogy én aztán nem, egyszerűen magától.

A szolgáltatónál ha 1 pillanatra elmegy a jel, lerakja a hívást?

Másnak is van ilyen tapasztalata?



2013. szept. 12. 19:49
 1/4 anonim válasza:
igen.Nekem érintösöm van és az előzőnél nem volt ilyen gondom,de most folyton lekapcsol a hívás,mire rájöttem,hogy a fülen ér hozzá és annyira érzékeny,hogy kinyomodik.Tedd kijjebb a füledtől.
2013. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán T-mobile-nál.
2013. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon xar a Nemzetbiztonsági Hivatal rendszere, valszeg bratyi csinálta, hozzáértés nélkül.
2013. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem érek hozzá ez az!

Sötét a kép, szóval ki van kapcsolva, és egyszer csak lerakja magától.

Vagy szétkapcsol, vagy mit tudom én. A lényeg, hogy tényleg nem én teszem le, hanem valamiért magától megszakad.

2013. szept. 12. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!