Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják olyan sokan a...

Miért szidják olyan sokan a Windows Phone-t?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen lehet látni, hogy az emberek szidják. 1 hete vásároltam Lumia 520-at, és nagyon elégedett vagyok a rendszerrel. Tökéletesen gyors, nem akad, nem gondolkodik, gyorsan reagál. Minden könnyen és gyorsan elérhető, egyszerű a kezelése. A storeban pedig nagyon jó játékok és hasznos alkalmazások vannak, aminek jó része ingyenes. Ráadásul az Androiddal szemben itt nézik is hogy mi kerül fel. És akkor nem is beszélek arról az ár/érték arányról, amit az 520-as képvisel. 35 ért vettem a t-mobilenál, domino csomagban. Hol kapnék én 35 ezerért 2magos androidot, 512 rammal, 5megapixeles kamerával? És akkor az Appleről már nem is beszélek. Szóval nem értem miért szidják. Ti sem szeretitek? Mi nem tetszik benne?
2013. szept. 14. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az igénye!Nekem nem tetszett a WP.Számomra nem nyújt annyit,mint egy Android.Sőt én csak felsőkategóriában gondolkodok,szóval pl.egy Sony M szóba se jöhetne.Ha Lumiat is vennék ami nem fog megtörténni,akkor pl. egy 1020-at vennék!
2013. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hogy hol kapsz ilyet droidosban? Huawei Ascend Y300.

Én azért szidom, mert számomra valóságos börtön. Semmi szabadságom nincs WP-n, ezen felül még van mit fejlődni. Ráadásul sok alkalmazás nem érhető még el rá, vagy csak gagyi színvonalú alternatívája van.

2013. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
én nem szidom, sőt...közel is áll hozzám. Nálam úgy megy egy telóváltás, hogy van most 1. Ha egy másik telefon ennél számomra többet tud, akkor veszem meg. Én átlaguser vagyok, tehát nincsenek nagy igényeim, szóval elég nehéz olyan funkciót találni, ami esetleg még mindennapi használatban szükséges...ebből én arra következtetek, hogy elég sok ember nem tudja, mit szid...mert nem hinném, hogy valakinek akkora probléma azt, hogy hetente nem tud egy widgetet egyik pontból a másikba tenni..meg ehhez hasonló rettenetesen komoly testreszabási hiányosságok...ha valaki használni vesz egy telefont, akkor egyszer elrendezi a dolgokat, ahogy kézre áll és kész...erre szerintem ugyanúgy a wp is képes.
2013. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Melyek a nagyon jó játékok és hasznos alkalmazások, melyet elérhetők, illetve más platformra nem?
2013. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hasznos alkalmazások? cinemagraph, kreatív stúdió, a nokiás appok. játékok? six guns, soulcraft, temple run, minesweeper, age of sorcery. ezek mind ingyenesek. ja és az appok között is megtalálod szinte az összes cuccot amire szükséged lehet ingyenes verzióban.
2013. szept. 14. 11:36
 6/22 A kérdező kommentje:
játékok közül csak azokat írtam most le, amikkel én játszom, de ezeken kívül is egy csomó ingyenes van, és a legtöbbje teljesen jó.
2013. szept. 14. 11:37
 7/22 anonim ***** válasza:

Szerény a kínálata a storenak. Nincs benne trafipax riasztó sem. Miközben az androidban volt már 2 éve. Azt lehet hogy azóta ott is van, de megkésve.

Nincs semmi app a torrent oldalakon Windows phonera, miközben az androidból tele van.

Nem szabható személyre a telefonod.

Nincs élőháttér sem...stb.

2013. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a wp nekem is 520-am van :).Amúgy úgy utálom ezeket a Huawei-eseket azthiszik hogy milyen k*** jó telefonjuk van aztán meg a Huawei az egy kínai fos.Az Ascent P6 az normális ezek y200 meg y300 meg mennyen a kukába.Unom már ezt a hülye szöveget hogy az az olcsó fos Huawei y300 ilyen meg olyan jó -_-
2013. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem is 520-asom volt, és imádtam, de Összetörtem :( Most ZTE Blade III-am van, kb az első 1 órában volt használható, de lassúság miatt nem veszik vissza. Most épp egy másik 520-asra gyűjtök...

WINDOWS PHONE A LEGJOBB!!! XD

2013. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Látom még mindig nem tudnak olvasni egyesek
2013. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!