Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Omnia 2-met míért nem...

Samsung Omnia 2-met míért nem ismeri fel a Windows Mobile center?

Figyelt kérdés

És nem tudom szinkronizálni az Active Sync-el. [link]


Ez alapján beírtam az email címem, felhasználó nevem, jelszavam tartományt (úgyis h felhasznévnek az egészet @xxx.hu-val együtt is és a tartományt üresen hagytam)


5. 6. 7.kép megis jelent úgy ahogy ott van, de az utolsónál csak olyanok h: naptár, névjegyzék, jegyzetek. rámentem arra h szinkronizálás... egy darabig töltött is, majd visszaugrott a 4. képhez és a hibát jelez, pedig ez az e-mail cím amit beírtam az létezik, mert ez a postafiókom. Be is tudok jelentkezni.


SOS


2013. szept. 14. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdés címében a wmdc-t írod, ez a win7/vista-ra való pc-s program, a windows mobile telefon összekötéséhez.

A kérdés szövegében a link meg egy Exchange kapcsolatról ír.

Na most akkor?

Egy lényeges kérdés: szükséged van-e az Exchange fiókra, annak minden nyűgjével? Nem ismerem az Icewarpot, de ha csak levelezgetni akarsz, én javaslok inkább egy imap kliens bekonfigurázását a Messaging alkalmazásban.

2013. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A samsung készülékekhez általában a Kiest írják, a nokiához pl. a nokia suite,

ezek a fájlok kezelésére szolgálnak, illetve szoftwer frissítésre. Nekem erre lenne szükségem. Elméletben a Samsungomhoz a wmc kell, annak ellenére hogy a telefonon az Active Sync program van ami ezt az adatkezelést biztosítja a géppel.


Az Active. szinkronizálást is KELLENE hogy tudjon, ehez a bejelentkezést sem tudom megcsinálni ahogy leírtam.


A számítógépemen is az Active kéne hogy legyen de mivel ez a program a win7-et nem támogatja, ahogy a vistát sem, lekelett töltsem a wmc-t.


Iskolában xp van a gépeken, tökéletesen elmegy rajta az Active de a telómat akkor se ismeri fel.


Szóval: Sem az active, sem a wmc, sem a Kies nem ismeri fel a telefonomat mégha erre is szakosodtak.


szerintem ez az Active regisztrálás a kulcsa az egésznek de mint azt leírtam, nem sikerül.

2013. szept. 22. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Az összes wm-es telón mindig ActiveSync van, a pc esetében van a XP/ActiveSync és a win7-vista/wmdc változás.

Tehát van egy win7/wmdc-s géped és amikor bedugod a telefont, nem történik semmi? Nem jön elő a bal sarokból semmi, nem lesz kis zöld forgó ikon? Az ennyire halott helyzetekre az újratelepítést, partnerség törlését szokták ajánlani + a pda kapcsolati beállítások buzergálását:

[link]

De itt is van pár ötlet:

[link]

2013. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi már megoldottam :) márcsak azt nem tudom hogy így szoftwerfissítést hogy csináljak :)
2013. szept. 22. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!