Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?...

Milyen telefont ajánlanátok? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Régi telefonomat le szeretném cserélni egy újra, jobbra. Főleg a Samsung, a Sony és az LG érintőképernyős mobiltelefonjai érdekelnek, 60 ezer Ft. körüli árkategóriában (plusz mínusz pár ezer).. Nincs sok elvárásom, a telefonáláson kívül : internetezésre, játékokra, zenehallgatásra és egyéb szórakozásokra (Facebook,Viber,időjárás..) használnám. Fontos még, hogy minimum 2-3 gigás legyen a memóriája, erős a wi-fi-je, illetve szeretnék vele fényképezni is (néha-néha pár fotót), így nem lenne hátrány a jó fajta kamera sem..

Eddig a Samsung Galaxy Fame-t és az S Advence-t találtam ami megfelel az elvárásaimnak, bár ezekről nem sok jót hallottam..



2013. szept. 14. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
S Advance nem a legjobb a kategóriájában. A Galaxy Fame meg egyenesen sz*r.... 60000-ből már tudsz venni Xperia P-t ami minden elvárásodnak megfelel. 8 mp kamera, kétmagos 1GHz-s proci, 16 GB belső memória, 4 colos kijelző ami nem nagy de nem is kicsi.
2013. szept. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nokia lumia 520 szerintem teljesen megfelelne neked [link] vagy esetleg lumia 620 [link]
2013. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok android fan, de a P simán veri a két nokiát...
2013. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja csak android lefagy meg lassu meg minden baja van :) és a WP egy gyengébb configgal is bir futni gyorsan
2013. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy erős hardverrel használod az androidot, és tudod használni, akkor az se fog belassulni meg akadozni meg nem lesz semmi baja. Nekem Xperia Go-m van ami 2 éve (!) megvan és eddig egyszer akadt meg, de az is csak azért, mert 32 felesleges alkalmazás volt már rajta. De amint letöröltem ment ugyanolyan gyorsan mint eddig.
2013. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja csak az erősseb hardver nyilván azért drágább is :D
2013. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60000-ből azért már kijön egy erősebb hardver
2013. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!