Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 16gb vagy 5S 16gb?...

Iphone 5 16gb vagy 5S 16gb? Melyiket ajánlanátok

Figyelt kérdés
tudom még nem jött be az 5S de nem tudok dönteni...

2013. szept. 14. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
pénzfüggő. max 30-40ezerrel lesz drágább sztem az 5S. igazából az 5 is jó, szóval tökmind1. nem fogsz rosszul választani egyikkel se.
2013. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz még annyival sem drágább. Sőt ha a német árakat nézzük, akkor kb ugyanannyi lesz, mint az i5 volt egy éve. Már ha úgy értetted, hogy az új független mennyi lesz.

i5 már nem lesz csak i5c. Az tényleg 30e-el lesz drágább.

Úgy néz ki, hogy maradnak a régi árak. Vagyis i5c 180e az i5s meg 210e.

Tehát sokkal jobban megéri azt a plusz 30e-et.

2013. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

5c műanyagért 20at nem adnék már nem azért :D tehát akkor 5S

16GB-s változata 210e. T mobilnál?

2013. szept. 14. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Független lesz kb 210, de a T-nél a dominós még drágább, ami egy vicc. Előfizetéssel sem sokkal olcsóbb 10e max ha valami űber brutál drága díjcsomagot választ valaki, akkor lényegesen olcsóbb. Gyakorlatilag csak függetlenül éri meg az Apple-től.
2013. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah, igen természetesen az 5-öt használtan értettem. bár, ha azt nézzük, lesz egy minimális készlet a szolgáltatóknál. szerintem ha el akarják adni, biztos annak is lenyomják az árát. első voltam :)
2013. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!