Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlatok...

Milyen telefont ajánlatok 100ezer Ft-ig?

Figyelt kérdés
Noki,Samsung,Sony készülékek jöhetnek szoba. Windows oprendszer v. androidos ? melyik a jobb ?

2013. szept. 15. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem a Samsung Galaxy SIII lenne az álmom, és szerintem a keretedbe beleférhet. :) (Van, ahol kb. 104.000,- Ft, de a mini, vagy amin nincs két év, csak egy év garancia, az kilencven-valamennyi.)
2013. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 schumilex55 ***** válasza:

S3 LTE a T-mobilnál 85k körül van.

De ott van ennyiért még a sony SP, L, talán az U is ekörül lehet.

Nekem ezek ugrottak be, ha más válasz nem jön nézek még (bár nem mintha nem lehetne megnézni az árlistát a szolgáltatók honlapján... :) ).

2013. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
U-t ne vegyen 85k-ért, mert feleannyiba kerül :D
2013. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én "használtan" vennék egy Xperia Z Ultrát.
2013. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Osynho ***** válasza:
100 alatt ujan a nexus 4 a legjobb. bar lg-t nem irtal, de az android referenciatelefonjat csak erdemes megfontolni... :-D
2013. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!