Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképes telefonhoz melyik...

Érintőképes telefonhoz melyik operációs rendszer a jobb?

Figyelt kérdés
A Windows Phone vagy az Android?

2013. szept. 15. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Ki mit szeret. Android amiben jobb: "teljes" mértékben személyre szabható, több applikáció, játék.

Windows Phone-t nem ismerem de nem is vagyok annyira kíváncsi rá.Ez amolyan kék vagy zöld? kinek mi tetszik..

2013. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én Androidot használok és teljesen megvagyok vele elégedve. Sok alkalmazás van rá, sok beállítási funkció és nem feltétlenül kell megvenned az alkalmazást mert le lehet tölteni torrent oldalakról. (Bár így nem támogatod a fejlesztőket.)A Windows Phonnnal nem vagyok teljesen tisztában, de szerintem az androidot jobban lehet használni ha sokat játszol vele és nem feltétlenül csak telefonálni akarsz vele. Windows Phonera még nem láttam alkalmazást torrent oldalon.
2013. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én viszont láttam. Elég csak az nCore-ra ellátogatni. ÉS ott van egy halom. Bár azok csak unlockolt telefonokra jók.

Én WP-t használok több, mint 1,5 éve és egy használható rendszer. Imádom. Gyors, de nagyon, nem laggol, és nem fagyogat. Bár az első szériával voltak gondok, ez mára a múlté. Egy frissítéssel javítottak mindent. De ugyan ez a helyzet az androiddal is. Ott is vannak gondok, de javítanak ott is. A WP-s telefonok aksija jobban bírja, mert takarékos a rendszer, míg az androidnál ez nem mondható el. A WP kis hardveren is fut olyan jól, mint az Android nagyon. Ennek oka az optimalizálás. Jó példa erre a Galaxy S4 és a Lumia 925 sebessége. Egyformán gyorsak. Pedig az egyik 8 magos, a másik 2. A WP-t jobban optimalizálják. Igaz a minden-féle tesztekben az S4 győz, de szemre egyformán gyorsak.


Hogy kinek mi...ez ízlések és pofonok. Én nem kérek az android világából, de elismerem, hogy szabadabb, és van amiben jobb, funkció bővebb rendszer.

2013. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
"ha sokat játszol vele és nem feltétlenül csak telefonálni akarsz vele.". Azért azt ne mond hogy 150 000 alkalmazás amiből minimum 75 000 játék nem alkalmas játékokra . Wp stabilabb , akumlátor kímélőbb , és nem akadozik , fagy , stabilabb . Szerintem Windows Phone jobb .
2013. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!