Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál korlátozták fizetés...

T-mobilnál korlátozták fizetési késedelem miatt a hívásaimat. Ma befizettem, mikorra várható, hogy visszakapcsolják?

Figyelt kérdés
Sajnos még a júliusi és augusztusi számla volt elmaradva, ma rendeztem őket bankkártyával a t-mobile oldalán, ahol azt írják, hogy így azonnal könyvelik a befizetést. Ez ma délután 1 óra körül lehetett, viszont a telefonomon azóta sem oldották fel a korlátozást. Lehet azért, mert vasárnap van és ma nem dolgoznak? Láttam, hogy közben megjelent a szeptemberi számla díja is, de azon 20-a a határidő, tehát még nem lejárt tartozás, viszont arra most már megint nincs pénzem, majdcsak a jövőhónapban lesz. :( Elképzelhető, hogy míg azt nem fizetem be, addig nem kapcsolják vissza?Mire azt befizetem a jövőhónapban, már megint nem lesz pénzem az októberi számlára, akkor így sose fogják visszakapcsolni?
2013. szept. 16. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
menj be egy uzletbe, van visszakapcsolasi dij is...
2013. szept. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Picit drága lessz, de szerintem már ma feloldják a korlátozást
2013. szept. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, ma feloldották, már reggel 6-kor működött! :)
2013. szept. 16. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!