Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Kis Plus mobiltelefonomnak...

ZTE Kis Plus mobiltelefonomnak mi a baja?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, így a telefonomat bújom. Messenger-en beszélgettem, miközben hirtelen kikapcsolt a telefonom, és előjött a recovery rész, én pedig teljesen megijedtem. Újraindítottam a telefont, majd beléptem.

Azt vettem észre, hogy akárhányszor be akartam menni mondjuk a Messenger-be vagy a Viber-be, leállást észlelt az alkalmazásnál. Szinte mindegyiknél! A 4GB-os SD kártyával van gondom valószínűleg, mert mikor leválasztottuk, a telefon működött.. A nővérem telefonjába beletettük, és lefagyott tőle a telefonja.

Az SD kártya a rossz, vagy az android romlott el?! Mindenféleképp el akarja vinni a nővérem a soroksári Auchan T-mobile boltjába. A két éves garanciát használnánk!

(Csináltam gyári visszaállítást is, akkor se volt jó. A hívásnál is kilépett.)



#d3hg2d3h2
2013. szept. 16. 11:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!