Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG P990 probléma. Mi lehet a baj?

LG P990 probléma. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem használtan egy LG Optimus 2x (P990) telefont. A telefont megbízható helyről vettem, ám mégis adódtak vele azóta problémák... Ugyan a működése úgymond eddig kifogástalannak bizonyult, mégis csinál olyanokat, hogy egy nap többször is újraindul a telefon magától. Néha pedig olyat, hogy nem újraindul, hanem csak egyszerűen kikapcsol... A legfrissebb android van rajta, a szoftver teljesen friss rajta.

Az akksi amit adtak hozzá az eléggé gyenge... 1500 mah-ás, és folyamatos (internet+zene) használat mellett 3-4 óra alatt teljesen lemerül. Nem tudom, hogy ez lehet-e a probléma, vagy valami más rejtett dolog...?

Az újraindulást eddig pár nap többször is csinálta, a kikapcsol és nem kapcsol visszát azt eddig csak kétszer, de mindkétszer 20% körül volt már az akkuszint.



2013. szept. 16. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi lehet a baja? Egyszerű: ANDROID. Ne is várd el, hogy használható legyen. Egyébként egy reset megoldja. De még jó párszor resetelhetsz ilyesmi bajok miatt.
2013. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor ez minden androidos telefonnal előfordul? Azt elfelejtettem említeni, hogy rootolt a teló, már ha ez számít valamit.

Ez a resetelés hogy zajlik?

2013. szept. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!