Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia E6 telefonom van,...

Janos19 kérdése:

Nokia E6 telefonom van, Symbian Anna oprendszerrel. Az érintőképernyő alsó negyede nem működik, így csak nehézkesen tudom használni a telefont. Hardware-es vagy software-es probléma lehet? Tapasztaltatok már hasonlót? Mi a megoldás a problémára?

Figyelt kérdés
A gyári beállításokat már visszaállítottam de semmi változás.

2013. szept. 15. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hardware-s problémája van. Érintőpanelt kell venni bele!
2013. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Semmi esély, hogy software-res legyen? :) olcsóbb lenne a javítása.


keresgéltem neten 8 ezer körül írják az érintőképernyőt, az reális?

2013. szept. 15. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hard reset után is szar, akkor 99% hogy a képernyő a hibás. Az 1%-ot meghagytam arra, hogy felteszel egy másik romot és ha úgy is rossz, akkor 100% :)
2013. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy Symbian Anna-n lehet romot cserélgetni. Szóval inkább legyen 100%
2013. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ahogy írtad a hard reset sem segített.


Elvittem egy hivatalos Nokia szervízbe, ott készségesen, garanciával kicserélték az érintőpanelt és tökéletesen működik. Nagyon gyorsak voltak, hétfő este vittem, kedd délben mehettem érte.Nagyon pozitív "élmény" volt, respect.

2013. okt. 23. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!