Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válaszam?

Melyik telefont válaszam?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s3 vagy alcatel idol ultra vagy sony xperia ion

Melyik érné meg jobban,telenornál venném

Indokokat is kérnék



2013. szept. 16. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Ion vennék.Nekem csak az az indokom hogy androidon egyedül csak a sonyban bízok meg



Az alcatelt meg felejsd el

2013. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ember függő. Mindenki más márkát "szeret", így arra az egyénekre fogod a következő telefonod bízni, aki itt névtelenül fog válaszolni neked hamarabb. Érdekes.

Amúgy tudásilag az S3 többet tud, vagyis több pontot kap a benchmarkokban.

Ha friss szoftverrel ellátott készülék kell, akkor S3, mert a Sony-ra csak 4.1 jött, és valószínűleg az lesz az utolsó. Talán az Ion-ra még jöhet a 4.2.

Az S3-ra pedig 4.3 fog jönni hamarosan. Az Alcatelt nem tudom, de valahol az Ion alatt van.

Az S3-ból, ha teheted, akkor LTE-t válassz, mert abban +1 gb ram van, ami sokkal jobb, mint amiben 1gb van csak.

Innentől te döntöd el, hogy mit választasz. Én az S3-at ajánlanám, mert az LTE változat durva lett ahhoz képest. Habár a sima is jó, de a ram hiánya érződik rajta néha.

2013. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 b95 ***** válasza:

Szerintem ezek közül az Xperia a legjobb.

Az Alcatelnek hozzá képest egyértelműen jóval gyengébb a hardvere. A samu meg nem túl megbízható; se tartósság szempontjából se szoftveresen nem túl jó.

2013. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!