Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs hang az iPhone 4s...

Miért nincs hang az iPhone 4s telefonomon miután frissítettem 6.1.3-ra?

Figyelt kérdés

Üdv. Telefonomat iTunes-al frissítettem 6.1.3-ra. Itt még nem volt probléma. De miután csináltam egy visszaállítást elment a hang. Nem a hangszóró halt meg.

Nincs hang: Zárhang, feloldás,semmilyen zene vagy videó lejátszásánál, legyen az ipod része vagy youtube.

De szól, ha hívnak, ébresztőnél, a hangbeállításoknál illetve, ha lezárom a telót egy olyan program futása alatt aminek van hangja és 2 perc múlva kb feloldom akkor 1-2 msp-ig szól. Füles is tökéletesen működik.

Sokat utána olvastam és elég sok embernek van efféle problémája, hogy frissítés után ez történt, de megoldást nem talált senki. Hátha itt akad vki :)

Gyári beállítások visszaállítása se telefonon keresztül se iPhone-on keresztül nem teszi rendbe, se a reset home és kikapcsológombbal.

A telefon szoftvere eredeti iTunes-os frissítéssel lett lecserélve, nincs jailbreakelve, se semmi.



2013. szept. 16. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj kapcsolatba egy szervizzel, pár ezerért megcsinálják, vagy ha garanciás, akkor ingyen. Ahol én utána olvastam ott is ezt ajánlották!
2013. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még megvárom az iOS 7 et. Hátha fixálják ezt a bugot. Csak mondom hátha van akinek volt ilyen problémája és sikerült megoldani.
2013. szept. 17. 20:52
 3/5 A kérdező kommentje:

Hmm nem működött. Ellenben szervizesek azt mondták, hogy audió kábelt kell cserélni. (Némító, hangosító gombok, jack aljzat így egyben). 9ezer Ft. Ha esetleg másnak is lenne ilyen problémája.

Én házilag cserélem, 8 ezer Ft spórolás...

2013. szept. 19. 21:16
 4/5 donbigfish válasza:

Szia! Ugyanezzel a problémával küzdök Én is. Minden hang elpusztult, csak a csengőhang maradt meg. Mindent végigcsináltam, gyári beállítások, ipfone törlése, de semmit nem változott. Fülhallgatóval is csak csengőhang szól.

Honnan szerezted be a kábelt és csatlakozókat? Ebay? Te szedted szét a készüléket?

2013. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SirNyeteg válasza:
Ugyan ez volt a problema az en Iphone-ommal is es sikerult megcsinalnom. Szoval akinek csengo hang szol viszont a videok es a zene nem annak valoszinuleg a tolto csatlakozoresze bekoszosodott. Iphone 4-nel ahova a toltot csatlakoztatod azon belul alul van egy pici feheres melyedes, ha abban kosz van akkor nem fog szolni. En egy kis acetonba martottam a sim kartya tok kulcsat es azzal piszkaltam meg, azota van hang es minden rendben van.
2014. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!