Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tegyem fel telefonról a...

Hogy tegyem fel telefonról a képeket gépre?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Van USB-m is de az sem csatlakozik a géphez megfelelően. És van egy bluetooth is de az sem jó a telefonomhoz. Pedig az uncsim telójával kiválóan működött. És nagyon fontos lenne hogy felrakjam a képeket. Mit tegyek?
2013. szept. 16. 18:50
 1/7 anonim válasza:
79%
vegyel egy uj usb-t.. vagy kuld el magadnak facebookon a kepeket . :) ha pedig sok van akor nemtudom :/
2013. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aztaa.. köszi ezzel most nagyon jó ötletet adtál. :D mármint a küldéssel.:D nagyon köszi.
2013. szept. 16. 19:08
 3/7 schumilex55 ***** válasza:
Azt próbáltad hogy felrakod a telefon drivereit? Anélkül meg nehezen fogja érzékelni.
2013. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen próbáltam mondom hogy az uncsimnak működött.
2013. szept. 16. 19:20
 5/7 schumilex55 ***** válasza:

Az esetleg sokat segítene ha leírnád milyen telefonod van.

Mondjuk az op rendszeredről is jó lenne tudni valamit (xp, 7, linux vagy mid van?).

2013. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sony Xperia U

és xp.

2013. szept. 17. 21:09
 7/7 schumilex55 ***** válasza:

Akkor azt tudom javasolni hogy rakd fel a Sony PC Companion 2.1 -et, és akkor elviekben muszáj lesz hogy érzékelje a telefont. (Bár jobban átgondolva előbb is leírhattam volna, de más szavakkal ha belegondolsz utaltam rá).

[link]

(Ha esetleg próbáltad akkor olyat tudok ajánlani hogy dropbox, ha nem ismered leírom bővebben vagy rákereshetsz, ha meg igen akkor...).


Esetleg próbálkozhatsz még ezekkel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..

[link]

[link]

Gl.

2013. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!