Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 tapasztalatok?

IPhone 4 tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Minden érdekel: milyen az iOS, anyagminőség, retina kijelző, stb....
2013. szept. 16. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

iOS-t szeretem, nekem ez a rendszer vált be a legjobban az összes közül. Ez persze nem jelenti azt, hogy te is így éreznél, ugyanis mint mindennek, ennek is vannak árnyoldalai: például JailBreak nélkül alig lehet testreszabni, csak iTunes-szal lehet zenét felmásolni rá, nincs Bluetooth fájlátvitel, illetve úgy általában, korlátozottabb, mint az Android. Viszont cserébe nagyon jól optimalizált, és megbízhatóan működik.

Készülék anyagminősége elsőrangú, teljesen egyben van az eszköz. Üveg felületek ugyan érzékenyek lehetnek a sérülésre, de nekem - bár esett egy jó párszor - eddig még nem volt vele problémám, viszont ugye ez nem garancia semmire. Kijelző szerintem nagyon jó, bár már vannak olyan kijelzők, amelyek képpontsűrűségben is lenyomják, ezen sem fogsz látni pixeleket (csak ha pár centiről nézed, és erőlteted a szemed).

iPhone 4-et ma már nem vennék, mert iOS6 jelentősen lassabb, mint a korábbiak, iOS7 pedig kétlem, hogy javítana a helyzeten. Egyébként is egy 3 éves telefonról van szó, szerintem nem lesz sokáig támogatva már...

2013. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szolóhoz, szórol szóra ezt gondolom én is!
2013. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!