Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4: miket tapasztalatok?

Iphone 4: miket tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Iphone 4-et szeretnék vásárolni, de nagyon sok rá a panasz ezért egyre jobban elbizonytalanodom.

ezek tényleg igazak:

hamar lemerül

lassan, fokozatosan tönkremegy az érintőképernyő, nem reagál semmire

az iphone kiválogatja azokat a zenéket amiket le akar játszani , hiába van átkonvertálva

nincs vaku ill. segédfény

rosszak a képek , és videók

nincs Flash (egyébként mi ez és mihez kell?)

nem lehet csatlakozni a telefon szolgáltatókhoz

tönkremegy, elromlik


a válaszokat előre is köszönöm:)



2013. márc. 21. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Mi van? Megnézted már egyáltalán a telefont? Mert ennyi hülyeséget csak úgy lehet összehordani, hogy még a telefont sem láttad.

Te ne vegyél ilyen telefont!!!

2013. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

már láttam, fogtam, használtam. nekem ezt mondták és kíváncsi vagyok rá hogy másnak is vannak-e ilyen problémái. ja és ezt elfelejtettem odaírni:

ROSSZINDULATÚ válaszadók ne írjanak!

2013. márc. 21. 20:03
 3/17 A kérdező kommentje:
4ről van szó
2013. márc. 21. 20:20
 4/17 A kérdező kommentje:
tényleg ennyire nem értitek a kérdést?????,
2013. márc. 21. 20:21
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg ennyire nem érted a választ?
2013. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

5 évig volt iphone-om, most is, ami mellett sorra hulltak ki a második telefonjaim, mert egyszerre több telefont kellett használnom, mindegyik cserbenhagyott, de az iphone soha. Ha rendeltetésszerűen használod, nem lesz baj. Olyat hallottam, hogy panaszkodott valaki hogy milyen f*s, mert nem tudta kijelzőtörés nélkül beütni vele a szöget a falba. vagy mert átment rajta a kocsi vagy mert beáztatta vízbe és így tovább. Ilyenkor mi nem romlik el?...

Nem lehet rá sok panasz, ugyanis eleve nem sok embernek van, hiszen nem egy olcsó telefon, jó, előfizetésben vagy külföldről olcsóbban be lehet szerezni, de pl az a biztos (egyelőre) hogy nem lesz néptelefon. Sokan viszont elvből utasítják el, és akkor mondanak a négyesről mindent, a fentieket például. Ha nem vagy Spielberg, akkor minek a csúcskamera?.... ez egy telefon. iphone 4 áráért már lehet jó kamerát venni. Van vaku, Flash is, és (mindegy ki hogy támad meg, de akkor is: ha tiszta a telefonod, vagyis nem nyúlkáltak az agyába, akkor megbízható lesz. Nekem a JB miatt egy régebbi iphone sokat vacakolt, de restore után megint a régi lett, szóval nekem ez a tapasztalatom) egy okostelefon, ha használják, gyorsan merül, de sokban függ a dolgoktól, hogy milyen beállítással használod. ...

Még valami: ha nem bízol a telefonban, nem is fogod szeretni, tényleg ne vegyél, ha rengeteget vársz tőle, néhány androidos telefon is tud annyit, és sokkal kevesebbe kerül.

2013. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 reptoid ***** válasza:
100%

hamar lemerül

Nem hamarabb, mint a többi okostelefon. Naponta tölteni kell, esetleg kettő, ha keveset használod.

lassan, fokozatosan tönkremegy az érintőképernyő, nem reagál semmire

Nem igaz.

az iphone kiválogatja azokat a zenéket amiket le akar játszani , hiába van átkonvertálva

Nem igaz.

nincs vaku ill. segédfény

Ha megfordítottad volna, mikor elvileg volt a kezedben, akkor tudnád, nem igaz.

rosszak a képek , és videók

Eg profi fényképezőhöz képest biztosan, mindenesetre elég szép képeket csinál.

nincs Flash (egyébként mi ez és mihez kell?)

Natívan nincs, de pl másik böngészővel elő lehet csalogatni. Leggyakrabban a neten villogó reklámok és videók formájában találkozol vele. A videókat ma már szinte kivétel nélkül úgy csinálják, hogy ne csak flash-sel lehessen nézni. A maradékra ott egy alternatív böngésző.

nem lehet csatlakozni a telefon szolgáltatókhoz

Akkor már telefonálni sem lehetne vele. Gondolkodj már egy picit, mielőtt butaságot kérdezel.

tönkremegy, elromlik

Ez igaz. Előbb utóbb minden tönkremegy, elromlik. Még te is meghalsz majd egyszer, ez ellen nem lehet mit tenni. Mindenesetre ez reméljük nem mostanában lesz, és szinte biztos, az iPhone is húzni fogja egy jópár évig még.

2013. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
na igen, téged jól félreinformáltak...esetleg a flash nem igaz, de mint előttem is írták, nagyon nincs már nagy szerepe, sőt lassan kivezetik(például már a legújabb android verziókon sem használják). a hamar merülre is azt mondanám, hogy kicsit átlagon felüli, szóval ezelőtti telefonjaim áltagban kevesebbet bírtak. és mivel másfél éve vettem használtan, és még mindig semmi baja nincs, ezért azt is megcáfolnám, hogy gyorsan elromlik. csak vigyázni kell rá.
2013. márc. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*flash ami igaz
2013. márc. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez tuti egy kamu kérdés. Nem ez az első.

Flash is van csak másik böngésző kell hozzá.

2013. márc. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!