Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van e értelme mobilt venni?

Péter.S kérdése:

Van e értelme mobilt venni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy van e értelme kínai telefonokat venni . Ha igen akkor hol vannak a legjobb ajánlatok.

És ti mit ajánlanátok ?

Én személy szerint ilyen iphone stílusút keresek?



2013. szept. 16. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Meizu, Xiaomi, Oppo telefonokat eléggé megéri.
2013. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lenovo
2013. szept. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
Isten óvjon meg az Akai-tól. Sajnos már csak a név az eredeti, már kínai és ős-gagyi.
2013. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És milyet ajánlanátok ?Én iphone stílusút keresek.

És hol a legmegbízhatóbb leggyorsabb a szálítás?

2013. szept. 17. 13:05
 5/6 anonim válasza:

Megéri!! Xiaomi Red Rice, és Zopo ZP980 kegyetlen jó, és az utóbbi 4 magos + 2gb ram, 32 gb belső....stb, és csak 37 ezer forint! :)

aliexpress.com-on érdemes vásárolni, ingyenes szállítás mellett kegyetlen olcsón vannak telefonok! :)

2013. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
focalprice.com -> én innen rendeltem iPhone stílusú telót (Star C5). itt jók vannak, bár a szállítási idő nem a leggyorsabb:)
2013. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!