Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SAMSUNG GALAXY s4 mini, s4,...

SAMSUNG GALAXY s4 mini, s4, vagy s3? Fontos: játékok (nem sok de azért legyen hely meg kapacitás), zene (persze tudom, memória kártya), és wifizés/netezés.

Figyelt kérdés

Saját zsebpénzemből szeretnék venni egy telefont, de nem tudom melyiket vegyem meg, mert ezek nagyon tetszenek és ezekből szeretnék válogatni. segítsetek választani! Melyik jobb? Melyiket ajánljátok? Nem szeretném megbánni!(Ha egy pár érvvel válaszolnátok az jó lenne hogy én is lássam, ti mit tartotok szem előtt első sorban)


ELŐRE IS NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!! <3 :)



2013. szept. 17. 20:10
 1/1 A kérdező kommentje:
Ha s4-re nem futja, akkor s4 mini, vagy s3? (Ez attól függ milyen akció van a telenorba) Most a telenora minden egyes telefonra van ez a 70%-os kedvezmény?
2013. szept. 17. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!