Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a legjobb (lehetőleg...

Mi a legjobb (lehetőleg ingyenes program) nekem, ha én az androidos telómat a géppel akarom összekötni, hogy wifin keresztül tudjak a gépről dolgokat küldeni a telómra?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen egy jó ilyen "összekötő" programot keresek, a küldözgetés csak az elsődleges szempont, nembaj, ha tud mást is:)(motorola defy-m van)

2013. szept. 17. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
viber
2013. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
pfff -.-
2013. szept. 17. 23:23
 3/13 anonim ***** válasza:
davdrive vagy airdroid. Nekem a davdrive pro vált be, távoli meghajtóként engedi csatlakozni a telefont
2013. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van itt egy Wifi File Transfer, ha vki tud jobbat írjon pls:)
2013. szept. 17. 23:25
 5/13 anonim ***** válasza:

A tabletre:

[link]

A gépre:

[link]

/más is jó persze, például akár a Total Commander/

A tabletnek és a gépnek egyazon routerhez kell kapcsolódnia.

Az FTP szerver által kiírt címet beírod a Filezillába és a kapcsolódás után korlátlanul másolhatsz oda-vissza mappákat, fájlokat.

A következő kapcsolódáshoz már elég a Filezillában a "zöld pipa" ikonra kattintani./persze az FTP szerver indítása után. Ez mást nem tud, de ezt jól csinálja.

2013. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem AirDroid, én azt használok.
2013. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a kies teljes egészében egy szar...
2013. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
TeamWieverrel lehet hogy megy a fájlvitel (gépröl gépre biztos megy) és irányíthatod vele telóról/tabletről a géped/más gépét.
2013. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Aha, elsők...


Galaxy Young (2013)

Galaxy Fame

Galaxy Ace 3 (ez még csak nem is alsókategória)

Galaxy Tab 3 7.0/10.1


A reklám meg az ígérgetés megy orrba-szájba . A Badából is kihátráltak, a Tizen fejlesztéséből is. A Mini 2 esetét is már leírtam.


A Kiest nem a vezeték nélküli csatlakozókhoz kapcsolódóan írtam, hanem a Samsungimádatodhoz, nem tudom hol olvastál ilyet, Galaxy Atya. De nagyon jól terelsz, így legalább nem tűnik majd fel, hogy az érveimre annyit bírtál csak írni, hogy 'csomóan veszik a Samsungot, biztos nem rossz'...pfff. Persze mit várjak attól, aki idejön a topikba, ideböfögi a Kies Air-t aztán amikor írják, hogy az csak Samsungon működik (és a kérdezőnek nem biztos, hogy az van) nagyban mosolyog, hogy 'akkó vegyél Samsungot'.

2013. szept. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
XD :D XD :D magadban beszélsz? Mellesleg kapitalizmus van ha nem tudnád! S a sikert pénzben mérik. A pénzhez meg eladás kell. Szarból nem lehet top 1-nek lenni. Mondhatod hogy a reklám teszi. Miért? A Sonynak nincs annyi pénze és marketing szakembere, hogy legyőzze a Samsungot? Ezen kéne elgondolkozni először.
2013. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!