Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Lumia 520-asomra nem tudok...

A Lumia 520-asomra nem tudok zenét felrakni normálisan, másnak is van ilyen gondja? Ha igen, akkor hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vettem egy Lumia 520-as telefont, eddig nem volt vele gond, de olyan két napja letöröltem minden zenét, hogy mást rakjak fel, de most mindent 2x rak fel, illetve ha törlöm az egyiket (mindegy melyiket) akkor nem játszható le a másik ( hibakód: 80070002 ) .. eléggé zavaró ez. Másnak volt ilyen, ha igen, akkor hogy oldotta meg, vagy mivel rak fel zenét a telórája?


Illetve van még egy zavaró dolog.

Ha kikapcsol (vagy kikapcsolom) és felrakom töltőre, egy idő után visszakapcsol, ez normális? Oo



2013. szept. 17. 23:25
 1/6 meszike91 ***** válasza:
620-on tapasztaltam ilyen de magától megoldódott, szerintem indítsd újra a telefont.
2013. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Újraindítás se oldja meg. Nekem is néha feldobja. És én is 520-as tulaj vagyok. Az Amber frissítésnél állítólag belenyúltak a zenelejátszóba, így lehet, hogy javították.
2013. szept. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A telefonon az adott albumban amiben ismétlődenek a számok törölni kell a számokat úgy hogy kijelölöd az összeset,majd törlés.(nem egyesével hosszan rányomva).Lépj a kezdőképernyőre.Csak ezután csatlakoztatod a telót a sz.géphez,majd a zenéket másold az SD kártyára.Válaszd le a telefont a gépről és ha megkeresed a zenéket elvileg már csak egy lesz belőlük.Nekem ez a módszer egyenlőre működik.
2013. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem is sikerült helyre állítani a gyári állapotra való vissza állítással, remélem nem fog többet szarakodni :D


És a töltés? Mindenkinél így megy, h 1-2 perc után visszakapcsol? Oo Mert nekem ez így fura :D

2013. szept. 21. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!! Nekem 620-am van és mindig vissza kapcsol. Ez természetes dolog, az okát nem tudom de ne aggódj ez normális. Sőt még a tabom is bekapcsol mikor töltöm Szóval szerintem ez nem újdonság. :)
2013. szept. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekemis volt ilyen problémám nálam a Micro Sd kártya sz@rakodot. :P
2013. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!