Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlanál...

Milyen mobiltelefont ajánlanál nekem az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy LG GT540 van, és szeretem, annak ellenére hogy nem kapacitív a kijelzője, de nem zavar. Sajnos már eljárt felette az idő, le kell cserélnem, mert esik szét.


Amit szeretnék:



- nagy memória, hogy sok alkalmazás elférjen rajta, és bővíthető legyen a sok fotónak

- jó minőségű kamera + segédfény (gyakran fotózom a gyerekeket spontán pillanatokban)

- internetezésre (wifi is) alkalmas legyen

- normális kinézet és méret (vállalható legyen nőként a kezemben tartani)

- és lehetőleg ne valami mellékvágány legyen az operációs rendszere, amire már soha többet nem adnak ki frissítést :D


Túl nagy a választék, elvesztem a kínálatban. Értékhatár kb 60e Ft.

Köszönöm, ha veszed a fáradtságot, és megosztod velem a tudásod azáltal, hogy ajánlasz telefont!


2013. szept. 18. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lumia 820
2013. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Osynho ***** válasza:
Lg 4xhd
2013. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 620
2013. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezerféle választ fogsz kapni, ezerféle telefonnal. A "normális kinézet"-et neked kell megítélni, az mindenkinek más. A többi feltételednek a legtöbb mai telefon megfelel, úgyhogy jelen esetben úgy jársz a legjobban, ha bemész egy boltba és megveszed azt, amelyik legjobban tetszik.
2013. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, egy kis túlzással igazad van. De gondoltam vannak itt olyan telefon hozzáértők, akik kapásból rávágják, melyik készülékek jeleskednek az általam preferált feltételekben.

Természetesen én is nézegetem, és látom, hogy nem mindegyik felel meg a feltételnek. Legtöbbször a memóriát keveslem.


Köszi mindenkinek aki ír.

2013. szept. 18. 11:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Lg Optimus 4x HD cseppet túllóg a költséghatáromon :)
2013. szept. 18. 12:03
 7/11 Osynho ***** válasza:
Kb 60-at írtál, gondoltam a 63,5 még belefér. :)
2013. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Annyiért beleférne, de én 100 fölött találtam csak. Hol adják 63-ért?
2013. szept. 18. 13:09
 9/11 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. :) Bocsi, én nem jót néztem.
2013. szept. 18. 13:27
 10/11 A kérdező kommentje:

Mégis jót néztem. Elkezdtem róla a tesztet olvasni, és abban volt az ár, ami alapján mondtam hogy túl sok:


"Persze mindeközben a vetélytársak is dolgoztak, a HTC One X és a Samsung Galaxy S III nagy erőkkel támad, mindkét telefon abszolút csúcsnak tekinthető, mindehhez viszont igen magas ár társul. Az említett készülékek kártyafüggetlen konstrukcióban 180 ezer forintos áron kezdtek, amely rengeteg pénz egy telefonért. Ha minden igaz, az LG üdvöskéje sikeresen aláárazta az Optimus 4X HD-t a konkurenciához képest, a várható kártyafüggetlen ár 150 ezer forint körül alakul, a 30 ezer forintos különbség egyáltalán nem mindegy. A készülék hozzánk egyébként tartozékok nélkül érkezett, így a kiegészítők minőségéről nem tudunk nyilatkozni. Információink alapján egy töltőt, egy sztereó headsetet, egy microUSB-kábelt és három NFC-taget lesz a csomagban."

2013. szept. 18. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!