Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlanál...

Milyen mobiltelefont ajánlanál nekem az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy LG GT540 van, és szeretem, annak ellenére hogy nem kapacitív a kijelzője, de nem zavar. Sajnos már eljárt felette az idő, le kell cserélnem, mert esik szét.


Amit szeretnék:



- nagy memória, hogy sok alkalmazás elférjen rajta, és bővíthető legyen a sok fotónak

- jó minőségű kamera + segédfény (gyakran fotózom a gyerekeket spontán pillanatokban)

- internetezésre (wifi is) alkalmas legyen

- normális kinézet és méret (vállalható legyen nőként a kezemben tartani)

- és lehetőleg ne valami mellékvágány legyen az operációs rendszere, amire már soha többet nem adnak ki frissítést :D


Túl nagy a választék, elvesztem a kínálatban. Értékhatár kb 60e Ft.

Köszönöm, ha veszed a fáradtságot, és megosztod velem a tudásod azáltal, hogy ajánlasz telefont!


2013. szept. 18. 10:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

igen, de egy nagyon régi tesztet találtál.:)

tényleg van 60-70 között, nagyon sok helyen.

2013. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!