Vigyem szervízbe?

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy-m! és szerintem a jack dugoja amibe a füllhallgatot lehet bedugni szétment mert a füllhallgató csak mozgatás hatására szól jól és ráadádul most vettem a fülest 2napja szoval szerintem az nem lehet rossz!Szerintetek mi lehet vagy esetleg valakinek volt hasonlo gondja? amugy ha kis papir darabkával kiékelem akkor tökéletes de nem akarom mindig ékelni...esetleg bevigyem szervizbe? mert még van majdnem egy év gari! Köszönöm a válaszokat előre is!!
2013. szept. 18. 10:43
 1/5 A kérdező kommentje:
kipróbáltam másik füllhallgatóval és azzal sem szól rendesen csak ilyen nagyon halkan!szoval csak a telefon jack érintkezőjével lesz gond szerintem!
2013. szept. 18. 10:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen! Szerviz. Ha szerencséd van, még le is nyelik garanciában. :)
2013. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted hogy le is nyelik? a telefon nem esett le illetve magától halt bw a jack dugója!!!
2013. szept. 18. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha garis akkor gond nélkül javítják. Egyébként ha halk az csak attól lehet mert más a fülhallgató kiosztása azért nézz meg még egyet de valószínű, hogy csatlakozó a rossz.
2013. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy belül a telefon dugo csatlakozoba van egy kis perem ami félig lejött és ezért lehet az hogy ha kiékelem akkor tökéletesen szól!Nem úgy halk hanem inkább recseg visszhangzik....ha kis papirt odarakok akkor fullosan jó de mindig ékelni nem akarom nincs türelmem hozzá...
2013. szept. 18. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!