Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak? Samsung Galaxy...

Mit csináljak? Samsung Galaxy S Advance

Figyelt kérdés
Sziasztok! Samsung galaxy s advance telefonomat kb 2 hónapja frissittettem JB-re Odinnal, de minden baja volt..lefagyott, nem ébresztett meg ilyen kis apróságok. Tegnap visszaraktam rá a GB-t gondolván hogy akkor felajánlja a frissitést wifivel de semmi. Hiába keresnék rá frissitésre azt irja hogy nincs. Mit tudok tenni? Vagy csak várnom kellene? Egyáltalán felfogja ajánlani? Nem akarom újra Odinnal frissiteni.
2013. szept. 18. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind1 mivel kerül rá a jb, ugyanúgy szar lesz. Nem való rá.
2013. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont, a GB való rá, JB-vel ugyan úgy szar lesz. Nem való rája.
2013. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem gyerekek.
2013. szept. 24. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Kies nem ajánlja fel?Mert ha igen akkor frissítsd ott de ezúttal úgy hogy frissítés előtt is csinálsz egy resetet meg utána is.
2013. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ember eddig csak baromkodtam GYIK en de most segítek neked

Nekem is Samsung galalxy S Advacom van, nem is fogja a GB felajánlani hogy frissítsed JB re. Odinnal csináld meg, milyen szolgáltotótól van ? Vodafone? Telenor vagy Tmobil? mert az sem mind1 utána privibe írhatsz nekem, ha kell segíteni a telepítésbe

2013. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!