Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem innen egy telefont:...

Konyapeti kérdése:

Rendeltem innen egy telefont: kmobiloutlet.com/spl/506566/Samsung, de sehol semmi. Nem jelentkeznek, nem veszik fel a telefont, E-mail-re nem válaszolnak. Utaltam a 25%-ot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép kis tanulópénz. Ezt beszoptad. Még sose rendeltél semmit internetről? Olyan sehol sincs,hogy utalsz előre pénzt!
2013. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig nem tűnnek csalóknak. Mikor rendelted?
2013. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Múlthéten rendeltem és már kellett volna, hogy hozzák. De amúgy már valaki írt ide kérdést ilyesmi okkal és írtak hozzá nagyon sokan, hogy beszopták és felfogják jelenteni. Én is ezt fogom tenni, akkor talán vissza kapom az utalt összeget.
2013. szept. 18. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy pár napot vagy próbáld meg őket megint elérni.
2013. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De rendeltem már netről, csak ott nem volt előre utalás és hozták is. De hát tudta a fene, hogy csalók, mert nagyon nem tűnt annak az oldal...de lehet csak azért mert nem értek hozzá:/ Szerintem felesleges várnom, ugyanis 2 napja próbálom hívni őket és egyiken csak hangpostára kapcsol, másik szám meg csak csörög de nem veszi fel senki...
2013. szept. 18. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!