Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Venni akarok használtan egy...

Kenzoo88 kérdése:

Venni akarok használtan egy telefont, ehhez adásvételi szerződés mintára lenne szükségem, bárkinek ilyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Samsung Galaxy S4-et ami azért nem kis pénzbe fog nekem kerülni, és mondta a srác, hogy előfizetéses, de ő ettől függetlenül vállal rá 100%-os garanciát, hogy nem fogják letiltani, de én egy szóban való megállapodásban nem bízok, ezért az a kérésem lenne, hogy valaki nem tudna nekem küldeni egy mintát erről az adásvételi szerződésről amiben benne van minden ami kellhet, ha netalán mégis letiltanák? Előre köszönöm a segítőnek, kapja a zöld ujjacskát, ha segít!!! :)

2013. szept. 18. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan szerződés. A szolgáltató nem veled szerződött,hanem azzal aki kivette. Ha nem fizeti letiltják,lehet neked bármilyen papirod,őket az nem érdekli.
2013. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmire nem mész vele
2013. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eredetileg pereskedhetek vele, nem is a szolgáltatóval gondoltam a vitatkozást, ha esetleg letiltanák, hanem, hogy az is benne lenne a szerződésben, hogy teljes körű visszafizetést vállal ha netán letiltanák!
2013. szept. 18. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki az a hülye aki pereskedik telefon miatt? Vegyél egyet újonnan oszt csókolom.
2013. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem ismered a srácot, hanem csak valami hirdetős oldalon árul, akkor szinte biztos,hogy át leszel verve. 1-2hónap és tiltva lesz a telefon, aztán szaladgálhatsz te a papiroddal ahova csak akarsz
2013. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!