Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert ennyire ki*******ul...

Miert ennyire ki*******ul akadozik a telefonom?

Figyelt kérdés
ZTE Blade 3 am van kb 2 honapja vettem, 1 szer mar vittem szervizbe,pedig azt mondtak eleg jo telefon mindenki meg van vele elegedve... Most meg meg a menuje is laggol... alig van rajta valami...
2013. szept. 18. 22:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kosz am en mashogy csinaltam formaztam az SD kartyat most nem akad :D
2013. szept. 19. 00:28
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor tegyem fel ezt a lagg fix appot?
2013. szept. 19. 00:31
 13/13 anonim ***** válasza:

mert

egy

szar.


Komolyan, minden kérdéshez, amiben 30000 körül keresnek droidot, leirom, hogy ennyiért NE vegyél okostelefont, mert laggolni, fagyni fog, és szét fog szexualizálni az idegbaj. Akkor én vagyok a sznob paraszt, aki lenézi a szegényeket, és márpedig Te csak azért is megveszed, hogy ne nekem legyen igazam.


Rá pár hétre, hónapra pedig jössz ide sirni, hogy akadozik, szar, lassú.


Ilyenkor én (és csomóan mások is) leirom, hogy rootold, és tegyél fel egy CyanogenMod-ot, amivel nincs is probléma, viszont ha nem értesz hozzá (márpedig te nem értesz hozzá), akkor nem fogod tudni visszatenni hiánytalanul a gyári OS-t abban az esetben, ha szervizbe kell vinni...


Pár hónappal később pedig majd észreveszel egy hardveres hibát, ami miatt vissza kell majd vinni szervizbe. Ki is irod majd a kérdést a jól megszokott módon, ahelyett, hogy utánanéznél google-ön.


Az első válaszoló leir valamit, te nekiállsz, de, mivel nem értesz hozzá, csak még jobban szétbarmolod a telefont, és tizezreket fizetsz majd a szervizben azért, hogy megcsinálják...


Első lépés:

hard reset

második lépés:

olvass utána, hogy mit csinálsz. Olvasgass legalább egy hétig, mire nekiállsz

2013. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!