Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-ról lehet operációs...

Iphone-ról lehet operációs rendszert törölni, a régit visszaállítani?

Figyelt kérdés
Az új op.rendszerrel semmi problémám, csupán egy "apróság"... Írni nem tudok vele!! Se Viberen, se Facebookon, se SEHOL. Beírom a szöveget és fél percet kell arra várnom, hogy meg is jelenjen.. :( Már újraindítottam, de így sem működik. Ezért szeretném visszaállítani az iOS 6.1.3.-at, míg ezt a hibát ki nem javítják, mert így borzalom!!!

2013. szept. 19. 09:14
 1/7 SzilKa ***** válasza:

úgy tudom, hogy nem lehetséges downgrade-elni...

Milyen telefonra tetted fel? Mert mindenhol írták, hogy a sima 4-esre még nem javallott feltenni, mert borzasztóan lelassítja. Csak 4S-től fölfelé.

2013. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Röviden és tömören: nem lehet. Sajnos ez van. Csinálj egy restore-t ha lassú az talán segít.


[link]

2013. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ezzel tökéletesen működik! :)

Köszi a válaszokat!

2013. szept. 19. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
holnap jön a 7.0.1, ha nagyon nem bírod ki.
2013. szept. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amint írtam már megoldódott a probléma, köszi!!
2013. szept. 20. 18:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként októberben jön a 7.0.1, a mostani úgy tudom csak az 5-ösre érkezett.
2013. szept. 20. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt írtam én is, hogy restore-t kell csinálni.
2013. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!