Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adásvételi papír telefonra?

Adásvételi papír telefonra?

Figyelt kérdés
Hali. Szükségem lenne egy adásvételi szerződésre, használtan akarok telefont venni, ezért hogyha netalántán letiltanák és kopog a polizei az ajtómon, tudjam igazolni hogy vettem, nem loptam. Mégis milyen egy ilyen papír? Sablon van hozzá?

2013. szept. 19. 14:27
 1/6 anonim válasza:

az adásvételi paírt ti írjátok egy szimpla üres A4es lapra megírjátok a szöveget h én Kis Pistától személyi számot odaírod átvettem Nagy Pityuri személyi szám ezt a telefont

aláíjátok mindketten és cső ja meg irasd meg vele azt is h nem tiltják le a telót ennyi

2013. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah, hogy ennyi? Thx!
2013. szept. 19. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:

ne azt irasd alá, hogy nem tiltják le a telefont. Hűha, aláirta, letiltották. Most mit lépsz?


Irjátok bele az eladási árat, azt, hogy az összeget hiánytalanul átvette, és azt, hogy amennyiben a telefon letiltásra kerül 2 éven belül, akkor ugyanezért az összegért visszavásárolja

2013. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. És ha mondjuk letiltanák a telefont, és felhívnám a csávót hogy hé-hé emlékszel? Ő meg mondaná nem érdekli. Mehetnék a rendőrségre panaszt tenni?
2013. szept. 19. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
rendőrségre nem, mivel a szerződésszegés a polgárjogi ügyek közé tartozik. Jegyzőnél indittathatsz behajtást.
2013. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat! :D
2013. szept. 19. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!