Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan oldjuk meg papíron...

Hogyan oldjuk meg papíron azt, ha ismerősöm nyárra nekem adná a robogóját amíg ő Amerikába megy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ismerősöm nemsokára kiutazik a nyárra dolgozni Amerikába és a robogóját nekem szeretné adni amíg ott lesz. Milyen papírt kell megírni hogy használni tudjam? Biztosítást nemrég fizette be. Gondoltunk arra is hogy írunk egy adás-vételit és befizetem én újra a biztosítást, de akkor ő alig egy hete kidobta az ablakon a pénzét. Mit csináljak?

2013. jún. 7. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Ez a robogó 50es? (mert van 850cm3 is! ) HA igen, akkor legjobb lenne tényleg egy szerződés, amin eladja neked, és te saját nevedre köthetsz biztosítást. Az ő befizetése a biztosítóhoz nem tűnik el, időarányosan visszafizeti a biztosító neki!
2013. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem kell adás-vételi, elég ha írtok egy papírt, hogy te használod, csak ő a tulaj.
2013. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Minek adná el?!


Odaadja neked az adás-vételije másolatát és írtok 2 tanu előtt egy meghatalmazást, hogy Júliús 6-tól Szeptember 31-ig kölcsönadta neked a gépet. Oszt' annyi.

2013. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!