Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom eltávolitani a...

Phoenix25 kérdése:

Hogyan tudom eltávolitani a jailbreak-et? Megmarad pl a whatsapp?

Figyelt kérdés

Iphone 4 16 Gb

szoftver frissités miatt akarom leszedni róla!

Nem akarom elrontani ezért szeretném ha részletes választ adnátok. Magyarnyelvü az Itunes-om



2013. szept. 19. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
minek a whatsapp? app store-ban is ingyenes már egy jóideje. előbb csinálj restore-t. nyilván ha törtet szedtél le, akkor az el fog tűnni, de mondom, le tudod már tölteni. bár olyan szinten megszívtad, hogy azzal a feltétellel ingyenes, hogy csak 1 évig teljeskörű, utánna elő kell rá fizetni. és aki megvette(vagy valamilyen régebbi akció miatt ingyen leszedte), annak örökre ingyenes is marad.
2013. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
meg csináltam :) ios 7 és nyomtam utana egy backup-ot és az appstore olyannak jelezte hogy mar levolt töltve igy ugyan ugy ingyenes marad nem kell elöfizetnem :) de amugy meg ha elö kell akkor se érdekel
2013. szept. 25. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!