Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03 telefonom kijelzőj...

Nokia C5-03 telefonom kijelzőjének mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A telefonom kijelzőjének bal oldala legtöbb esetben nem érzékeli az érintést,viszont ha rádugom az adatkábelt vagy a fülhallgatót addig míg kiválasztom melyik szolgáltatást akarom gond nélkül jó,majd utána továbbra is "érzéketlen".Igy még a telefonzár feloldása is sokszor nehéz.



2013. szept. 19. 16:31
 1/3 anonim válasza:
Az enyémnél is jelentkezett ez a probléma. Szerintem típushiba lehet. (Nekem később elromlott a teljes érintője..)
2013. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A C5-03 a Nokia cég eddigi legócskább telefonja.Újat vettem,egy hetesen ugyanez a hiba.Három hét szervizben, azt mondták kijelzőt cseréltek.Fél év múlva megint jelentkezett a hiba, néha nem reagált az érintésre, majd egyre gyakrabban.Most már használhatatlan, mert a PIN kód beírása és a képernyőzár feloldása is az említett hiba miatt lehetetlen.Kuka lesz.
2013. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem most jár le a két év gari, négyszer volt eddig szervizben, de megint szöszöl... ideig-óráig jó volt az a megoldás, hogy kivettem 2-3-4 percre az akksit, megvártam amíg a rom elveszíti az összes áramot és nullázza a telefont (értsd: időt, dátumot beírod, beállításokat újraveszi automatán). Kétszer működött utána semmi. Egyik ismerősömnél is jelentkezett a probléma ő a kijelző felett kocogtatta 2 ujjal, egy darabig nálam is működött majd megint semmi. Úgyhogy ötödik szerviz és eladás lesz a vége. Vagy kuka... ami gyakorlatilag olyan mintha az árát kihajítanám az ablakon....
2013. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!