Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be mióta lemerült...

Nem kapcsol be mióta lemerült az xperia mini pro mit csináljak többi lent?

Figyelt kérdés
Semmi baja nem volt és úgy merült le kikapcsolt aztán hazavittem és töltőre raktam de csak villogott a töltést jelző led és nem tölt semmiképp nem kapcsol be és másik akkuval sem működik előtte kb 2 hónappal leejtettem és megrepedt a képernyő annak lehet köze hozzá? Volt szétszedve is belül semmi nyoma sérülésnek szervizben mennyiért csinálnák meg esetleg valami szoftverhiba lehet?

2013. szept. 19. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
A törött képernyőnek lehet köze hozzá. Ha az elektronikába megszakad valami annak semmi nyomát nem látod. Ha szerelőhöz elviszed akor az 1-2 vagy több nam után meg tudja mondani mi lehet a baja. Lehet hogy olyan valami szakadt meg hogy ammennyiért megcsinálják veszel egy újat. Vidd el zerelőhöz. :))
2013. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!