Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új androidról (4. 0-ról)...

NeedHelp97 kérdése:

Új androidról (4. 0-ról) vissza a régire (3.2-esre)?! Lehetséges?

Figyelt kérdés

Xperia GO mobil készülékem van, amelyen eredetileg 3.2-es android volt, de mivel jöttek az újabb androidok, a számítógéphez csatlakoztatva pedig felajánlotta ezeket. Frissítettem. Többször is. Kétszer körülbelül bírta, de most a 4.0 van rajta, amit nemigen bír, alig tudok telefonálni, mert van hogy befagy. Szeretném visszatenni rá a 3.2-t ha lehetséges. Kérem segítsen valaki, mert ez így igencsak idegtépő. Előre is köszönöm a válaszokat!

(A T-mobilnál azt mondták nem tudják megoldani, csak ha arra frissítik ami jelen pillanatban is rajta van, tehát a 4.0-ra)



2013. szept. 19. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
hát azon tuti nem 3.2 volt. 3.x csak tabletre ment rá
2013. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg csak 2.3.7-re tudod visszaállítani, ahogyan az első is írta, telefonra nincs 3.x Android. Egyébként meg most válaszolok a hasonló jellegű kérdésekre 22. alkalommal. Flashtool.
2013. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Kitartó vagy, én 17-ig jutottam idegbaj nélkül.

2013. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én már ötödszörre idegbajos vagyok... A másik kedvencem a "milyen androidos okostelefont vegyek 15 ezer forintból"


és akkor én vagyok a paraszt, ha leirom, hogy inkább vegyen egy Nokia 3310-et, egy MP3-lejátszót, és egy fényképezőgépet

2013. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor Téged szoktalak látni. :D


De hogy on is legyen: http://www.youtube.com/watch?v=-lVYNwymALY


Csak bemutató. NE a videóban szereplő fájlokkal csináld!

2013. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!