Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidról érdemes Windows...

Androidról érdemes Windows Phone-ra váltani?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha sok appot,játékot használtál,próbáltál akkor nem,mert wp-re kevés van.
2013. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Emberek ***** válasza:
ha egy stabil, gyors, megbízható rendszert akarsz, és nem kell a sok app, akkor megéri
2013. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire használnád. Szerintem nem éri meg.
2013. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, alig van rá valamilyen app.
2013. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kutyus21 ***** válasza:
39%
Mindenképp megéri ha csak nem akarsz tovább döcögni az androiddal az igaz hogy kevesebb az app de ha nem elég valakinek 150.000ezer app akkor csak sajnálni tudom az androidon meg azért van több mert ezer meg ezer lámpa meg sok haszontalan program ami sokszor egy app 100%-or is meg van ugyan az nem elég 2 zseblámpa meg a wp-n sokkal hasznosabb programok vannak mint az androidon nekem WP8-as Nokia Lumia 520-am van és csak 45.000ezer kártyásan es sokkal testreszabhatod a külsejét és belsejét pl a cserélhetők a hátlapok van kék fehér fekete sárga is aztán a csempék színét is kiválaszthatod milyen szine legyen kevésbbé támadható rendszer mint a android a wp nem fagy nem lép ki az aksi is jobban birja az androidos telefonokhoz képpest. Ja és se melyik gyártó Ennyi pénzért ilyen telefont stabil rendszer sok osztálytársam ismerősöm cserélt androidrol windowsos telefonra én biztos le cserélném a helyedbe. Bátran ajánlom a wp-t. Ja és az 520-am röviden 8gb Belső memória amit egészen elképesztő 64gb-ig fel tudsz tuningolni aztán a kijelzője 4-colos ips amit kesztyűben is tudsz használni télen az azért jó mert rajtad maradhat és nem fázik majd a kezed.
2013. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Konkret modellt tudnal irni? Mert nem mindegy hogy Galaxy S4-rol valtanal Lumia 520-ra, vagy Galaxy Mini-rol Lumia 1020-ra.
2013. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Saját tapasztalat:


Tavaly nyár elején vettem egy Huawei Y200-as Android 2.3.6-os telefont. Nagyon tetszett elsőre az akkoriban még nagynak számító testreszabhatóság, dinamikusság, de ez a nagy öröm addig tartott míg a rendszer össze nem omlott, amihez nem kellett túl sok idő. És ez havi szinten így ment egészen idén nyárig, váltottam egy Lumia 520-ra, első ránézésre kenterbe veri az összes androidos telefont, mivel gyönyörű, és nagyon patennt, érezni, hogy egy olyan telefont fogsz a kezedben amivel tényleg sokat dolgozta és nem csak egy wc-n wcpapírra firkált tervből készült. Bekapcsoltam, ami egyből feltűnt a gyorsaság, sokkal de sokkal stabilabb az egész rendszer mint eddig bármelyik androidon érzékeltem. Mint elöttem írták, egyetlen negatívuma van, semmi más, hogy kevés a JÓ applikáció rá. Hisz egy rendes facebook appot nem tudtak összedobni. Ha csak alap programokat használnál (pl. Facebook,Youtube,Viber,1-2 alapvető app) akkor bátran merem mondani, hogy a Windows Phone erősebb jelenleg. Viszont ha sok pénzed van (értem itt 100 ezer fölött) akkor viszont az Androidot ajánlom, lehet a vele megegyező árú WP8-as telefonok, jobbak, de az Androidban nagyobb jövő van jelenleg, aztán kitudja, lehet egy hatalmas újítással vág vissza a WP... a lényeg hogy ha stabil rendszert akarsz, ám nem olyan sok programmal, akkor Windows Phone, ha inkább szeretsz belebújni a programok rejtelmeibe, testreszabni a rendszert akkor android, de ha 100 ezer forint alatt veszel telefont, szerintem a WP a jó választás.

2013. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megveszed a legszarabb androidot ne csodálkoz ha nem lesz jó. 50-60-tól vannak már jók.
2013. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!