Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 710 vélemények?

Nokia Lumia 710 vélemények?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó telefon, volt. Ma már nem érdemes előző generációs Windows Phone-t vásárolni, mivel fő-szoftverfrissítés már nem fog érkezni rájuk, illetve az új alkalmazások közül is csak párat fejlesztenek a régi rendszerre.


Ha már Nokia Lumia, akkor az új, WP8-as _20-as (vagy 625 / 925) készülékeket ajánlom neked, ugyanolyan gyors, stabil és megbízható, mint a 710, de sokkal több alkalmazás van rá, illetve nagyon sokat fejlődött a rendszer funkcionalitás terén!

2013. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Az alakja tetszik, meg hogy nem nagy a kijelzője!

Helyette jó lesz akkor egy 620-as :)

2013. szept. 20. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, a 620 is tökéletes választás! :)
2013. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És más gyártóba mi az ami még jó lehet?


Nem kell nagy kijelzős, nem szeretem őket.

Lehessen néha fotózni, telefonálni, sms, néha wifis net, illetve térkép legyen benne. :)

2013. szept. 20. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma már ezeket mindegyik okosteló tudja, csak más-más kezelőfelületen és más minőségben. Én Nokia párti vágyok, nem csak a desgin miatt, hanem a gyorsaság, megbízhatóság és a hosszan tartó támogatottság (2016) miatt. Nem akadozik, nem fagy le, nincs vírus, nincs semmilyen rendellenes működés, csak kivételes esetben... hiba mindenhol lehet :)
2013. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is Nokiás vagyok!


Volt egy Sony-s korszakom 1 évig, aztán behalt a teló...

2013. szept. 20. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!