Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play Áruház leállt. -...

Google Play Áruház leállt. - Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy SIII mini telefonomon ha rákattintok a Google Play Áruházra akkor kiírja, hogy leállt és bezáródik. A gépről se tudok rá alkalmazást tölteni. Frissítettem a szoftverét, nem változott. Mi lehet a baja?
2013. szept. 20. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újra telepíteni. Valahol a System mappába van a telepítője.
2013. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem, de ugyanúgy leáll...:(
2013. szept. 22. 19:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Hard Reset-et próbáltad?
2013. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
még nem...más lehetőség nincs?
2013. szept. 28. 11:46
 5/15 Ferucho válasza:
74%

[link]


1. Settings-(Beállítások) – menübe belépni

2. Apps-(Alkalmazások) almenübe belépni

3. A fenti menüsorban az All- (Összes)-re kell klikkelni

4. Google Play Store –t kiválasztani

5. Force Stop –(Kényszerített leállítás) ráklikkelni

6. Clear data- (Adatok törlése) ráklikkelni

7. Return – visszalépni

8. Google Services Framework –öt ugyanott az ALL menüsorból kiválasztani

9. Force Stop -(Kényszerített leállítás) ráklikkelni

10. Clear data –(Adatok törlése) ráklikkelni

11. Újraindítani és kész

2014. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 szaboarpi válasza:
76%

A hiba megoldása: Töltsd le, telepítsd fel a Google Play legfrissebb változatát a netről. Tudom, nem tudsz alkamlmazasokat letolteni, de ezt csak hiszed, mivel van még egy nagyszerű market, a neve 1mobile market. Link: [link]

Ha a telefonodon feltelepitetted a Google Playt, meg mindig nem tudsz vele letolteni, ezért javaslom a 1mobile. Onnan szedd le a link2sd.alkalmazast. Indítsd el, kéri hogy jelölj ki se kártya partíciót, itt semmit sem kell tenned, passzold el, majd a listában keresd ki a Google Playt, hosszan nyomd rá az ujjad és a megjelenő listában válaszd ki a Rendszer alkalmazassa alakitas pontot. Amint végzett, kiirja hogy írja kell inditanod a telefont. Reboot és örül! ;) annyi, hogy rootolt SP -n nyertem csatát, de a droid mindenütt majdnem ugyanaz. Jelezzetek vissza ha működik nálatok is! Üdv, Árpi. Facebook :Kis Füles

2014. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Klöztl József válasza:

Árpi nagy vaaaaaagy.Prímán működik a dolog.Köszönöm

Jocó

2015. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Zselykeee12 válasza:

Én ott akadtam el hoy leszedtem ezt a link2sd valamit. És utána nem jött be az a partíciós dolog,. Aztán ha hosszan rányomok se jön be az a valami. Valaki segítsen!

Overmax tablet

2015. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ùristen!! Köszi Szabò Àrpi :)
2015. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Melák80 válasza:
Sziasztok.Lenne egy olyan kérdésem,hogy a j 3-on a google play szolgáltatás leállt ír állandóan.Próbáltam a kényszerített leállítást,de nem engedi....nem tudom leállítani..amúgy zene lejátszáskor illetve bármit akarok vele kezdeni,csak ezt írja ki.Szgép felismeri,de ott se enged semmit.Ha tudtok segíteni,azt nagyon megköszönném :)
2016. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!