Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv szerintetek melyik telefon...

L.robi kérdése:

Üdv szerintetek melyik telefon lenne érdemes megvásárolni? HTC ONE vs Samsung galaxy S4 vs Sony Xperia Z?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 20:49
 1/5 anonim válasza:
Xperiát ne vegyél semmiképp.Az S4-et nagyon majmolják,nekem mondjuk nem tetszik,hogy ilyen igazi téglafon,se a Samsung márka maga.De te döntöd el,nézz utána ilyen telefonos fórumokon,hogy melyikről mit írnak. :)
2013. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a legolcsóbb a sony és egyben talán a leggyengébb is, a legdrágább pedig a htc de annál meg az s4 jobb szóval ha van pénzed akkor s4
2013. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Sony nemrossz, külsőleg is szép, de én a szoftverfrissítései miatt nem venném..

A HTC korrekt, de rosszul van elhelyezve szerintem a hangszóró. Könnyen beázik, és nem lehet még akkut sem cserélni benne, bár ez igaz a Sony-ra is.

Én mindig az S4-féle készülékeket szerettem, mert így könnyen lehet benne cserélni egyes alkatrészeket a gari lejárta után. Bár ez az én véleményem.. más nem utálhatja ugyanezen okok miatt a fent említett telefonokat valószínűleg.

2013. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
s4
2013. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszööm a tanácsokat és az Iphon 5ről vélemény?
2013. szept. 23. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!