Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7560 Trend,...

Samsung Galaxy S7560 Trend, Samsung Galaxy S7562 Duos milyen telók, érdemes valamelyiket megvenni?

Figyelt kérdés
Mi köztük a különbség azon kívül, hogy az egyik dupla simes? Gorilla Glass-os a kijelzőjük?

#SamsungGalaxy S7560 Trend #SamsungGalaxy S7562 Duos
2013. szept. 9. 18:28
 1/3 @Elomania.kerci ***** válasza:

Szia!

A dous mint ahogy a neve is mutatja dual simes. Szerintem nem éri meg azt megvenni, sokkal inkább a trendet..

2013. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! a trendet néztem ki.. külsőre tetszenek ezek a telók.. a dupla simen kívül én nem sok különbséget láttam köztük, bár nem értek hozzá.:D még a nokia lumia 710 is tetszik, de leoffoltak hogy gagyi, nem éri meg az árát, meg az androidosak jobbak.. ennyi pénzért adnak ezektöl jobb telókat is.. de nekem azok külsöre nem jönnek be..:S mert nem kerekített a sarkuk.. szerintem maradok ennél a telónál.. én nem játszani akarok rajta 600 játékkal mint a pasik.:D csak netezni, telózni stb.. arra meg nagyon megfelel ez is..:D
2013. szept. 10. 15:58
 3/3 PappSajt2002 válasza:
Inkább Nokia Lumia a jobb!
2013. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!