Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Mobilguruk"! Samsung galxy...

"Mobilguruk"! Samsung galxy s4, sony xperia z, sony xperia z ultra vagy LG g2-t vennétek leginkább? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az utóbbi évben sikerült végre összespórolom egy felsőkategóriás mobilra a pénzt.

Ti melyiket vennétek,és miért?Állítanátok is fel sorrendet légyszíves?Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 20. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Az S4-ben sok okosság van, de többé kevésbé hasznosak, de viszont nem is annyira drága (mármint nem több százezer ft.), ellentétben egy tepsi (de ha neked ez jön be akkor nem szóltam)


Sony Xperia Z az S4-el kb. egy árketegóriában van, nekem a Sony mobilok nagyon bejönnek, de ez szubjektív.


Sony Xperia Z Ultra szintén egy méretes tepsi, viszont egy baromi erős proci van benne, és szépek a kijelző "színei"


LG G2-t még nem nagyon forgalmazzák, de szerintem az lehet a legjobb választás, egy abszolút csúcskategóriás, prémium készülék baromi erős proci-val, és az elődje az LG optimus G is egy baromi jó mobil, tehát én a G2-t tudnám ajánlani.


Remélem segíthettem :)

2013. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,köszi!(:

A HTC one-ről mi a véleményed?Itt gyik-en azt is nagyon magasztalják...vajon miért?(;

2013. szept. 20. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megvárnám az Xperia Z1-et. Az nagyon jó választás. 20 mp-s kamera és baromi erős hardwer.
2013. szept. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Én a helyedben megvárnám az Xperia Z1-et. Az nagyon jó választás. 20 mp-s kamera és baromi erős harware"


A telekomnál már most kapható:

Sony Xperia Z1

Legjobb online ár: 71 760 Ft

Kamatmentes részletre: 0 Ft kezdőrészlettől

Android operációs rendszer

5"-es érintőkijelző

20,7 megapixeles kamera

16 GB memória, a memória 64 GB-ig bővíthető

A-GPS-vevő, Google térkép


És szerintem a Z1 majdnem hogy rosszabb mint a Z Ultra, csak kamerában jobb, de arra ott van a fényképezőgép nevű csoda, nem egy telefon. A HTC One is egy nagyon jó telefon, főleg a zenei téren erős(ebb), és a Sense felület miatt lehet vonzóbb, de szerintem egy hangyányit ott is vastagon fogott a ceruza az árcédulánál, mint gyakorlatilag bármelyik másik HTC gépnél.

2013. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
lg g2 vagy nexus 5
2013. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 badis válasza:
Szerintem a galaxy s4 kilőve(tele van haszontalan legyezgetős dolgokkal).Nekem lg g2-őm van,és nagyon meg vagyok vele elégedve.Aksi időben verhetetlen,jelenleg mobilba létező legerőssebb processzor,és hardverrel.Tényleg nagyon hasznos dolgokkal van tele,aminek hasznát veszi az ember.Egyedüli hátránya,hogy nem bővithető a memória.Árérték arányban a legjobb szerintem.Nézz fel a youtubra,rengeteg videót találsz mind az eggyi telóról.Azt döntsd el neked mi a fontos eggy telefonba.Sonynak biztos frankó kamerája van,de akkor inkább a z1,az viszont a legnagyobb méretbe.
2013. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 badis válasza:
Szerintem a galaxy s4 kilőve(tele van haszontalan legyezgetős dolgokkal).Nekem lg g2-őm van,és nagyon meg vagyok vele elégedve.Aksi időben verhetetlen,jelenleg mobilba létező legerőssebb processzor,és hardverrel.Fagyással,akadással még nem találkoztam,szerintem s4 kameráját is veri.(próbáltuk)Tényleg nagyon hasznos dolgokkal van tele,aminek hasznát veszi az ember.Egyedüli hátránya,hogy nem bővithető a memória.Árérték arányban a legjobb szerintem.Nézz fel a youtubra,rengeteg videót találsz mindenről.Azt döntsd el neked mi a fontos egy telefonba.Sonynak biztos frankó kamerája van,de akkor inkább a z1,az viszont a legnagyobb méretbe.
2013. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!