Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új okos telefont szeretnék...

Új okos telefont szeretnék venni, de még nem döntöttem el hogy milyet! Szerintetek milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Feltételem hogy legyen benne wifi, és legalább 8 megapixeles legyen a hátlapi kamerája és legyen előlapi kamerája is!

2013. szept. 21. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S4 mini.
2013. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg az publikus, hogy mennyit szánnál rá?
2013. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És miért pont a minit? a sima s4 az nem jobb?
2013. szept. 21. 09:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát kétszázezernél többet biztos h nem!
2013. szept. 21. 09:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért írtam a minit mert nem tudtam hogy mennyit szánnál rá és természetesen a mini olcsóbb mint a sima.De most hogy már látom hogy van pénzed akkor természetesen az S4.Nagyon jó telefon,nem fogsz benne csalódni.
2013. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát gondolkoztam az S4-en is, csak sokak szerint az nem jó, de ha te azt mondod h jó akor oké. De neked olyan van, vagy honnan tudod h jó? És az Iphone 5-ről mi a véleményed?
2013. szept. 21. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem olyan van.Arra a "sok" emberre ne hallgass mert ők csak azt fújják amit egyszer hallottak valakitől aki hallotta valakitől aki hallotta valakitől aki hallotta valakitől...(*1000)hogy nem jó.Magyarul fingjuk sincs az egészről.iPhone 5...ha van felesleges pénzed akkor nyugodtan vedd meg.(S4 szanaszét alázza minden téren)
2013. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
samsung galaxy s duost.!:)
2013. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!