Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 tényleg nagyon kopik?

IPhone 5 tényleg nagyon kopik?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam.

Ha rakok rá átlátszó tokot (azért olyat, mert én nem sűrűn szeretném cserélni) és előlapi fóliát, akkor kiküszöbölhető?

Ez a kopás csak akkor áll fent, ha simán tok nélkül használom?



2013. szept. 21. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyet veszel. szerintem csak az első szériások voltak olyanok, amit nyilván azóta már megoldottak, szóval ha esetleg újat veszel, akkor lehet már nem kopik, de különben tokkal mindenféleképpen kiküszöbölhető.
2013. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Újat, és kihagytam véletlen, hogy feketét.


Ha rakok rá tokot, akkor kell rá hátsó fólia is? Vagy az olyankor egyáltalán nem fontos?

2013. szept. 21. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
végülis nem árt, ha van rajta, de nagyon nem fontos. kb tényleg csak annyit jelent, hogyha esetleg az idő során többször leveszed róla a tokot, az is véletlenül minimálisan megkarcolhatja.
2013. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a választ.


Még egy kérdés: Szerinted matt vagy fényes fólia a jobb?

2013. szept. 21. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
enyémen matt van.
2013. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!